furniture

עיצוב חדר לילדים

עליז, רגוע, שמח, מרגש או מצחיק, חדר הילדים חייב להיות מעוצב ראשית עבור הילדים. בכל פעם שאני מסתכל על חדרי ילדים בבתים של חברים מכרים או לקוחות אני נדהם לגלות כמה מעט מחשבה הושקעה בעיצוב החדר ובחלק לא קטן מן המקרים, כמה החדר והרהיטים אותם הוא מכיל אינם מתאימים לילדים לפחות בחלקם.

החלומות שלנו הם החלומות שלנו, יש החושקים בבית בעיצוב כפרי עם מיטה מעץ, ספריה מעץ ובכלל עיצוב כפרי המכיל ריהוט כפרי. יש הפוזלים לכיוון הריהוט המודרני, שילוב של חומרים כמו זכוכית, אלומיניום או ברזל ברהיטים של חדרי הבית. ריהוט פלסטי וחסר נשמה הניצב בחדרים השונים ובעיקר בחדר    למאמר המלא...

עשה זאת בעצמך

בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר איש מקצוע כזה או אחר, אחדים מאיתנו אומנותיים יותר ואחדים פחות אבל כמעט כל אחד יכול – בתכנון נכון – ליצור לעצמו או לעצמה רהיטים בייצור אישי. אם כן כיצד מתחילים? ראשית חשוב מאד לדעת מה הוא חומר הגלם המועדף עלינו בייצור הרהיטים. חומרי הגלם הנפוצים בייצור עצמי הם עץ וברזל כי אלו גם חומרי הגלם שהכי נוח לעבוד איתם בתנאים ביתיים ולא בתנאי מפעל, רהיטים מברזל ניתן ליצור על ידי חיבורים עם צירים ברגים וכיוב' ורהיטי עץ בשימוש בדבק נגרים וברגים (לעיתים אפילו מסמרים), בעוד שחומרי גלם אחרים כמו זכוכית ופלסטיק דורשים רמת מיומנות גבוהה וכן ציוד מקצועי הרבה יותר שלא ניתן למצוא בכל בית או    למאמר המלא...

רהיטים בייצור אישי

כל אחד ואחת מאיתנו רוצה לחדש את הרהיטים בביתו, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר בו קיימים רהיטים. הבעיה היא כמובן תזרים מזומנים – או במילים פשוטות – כסף! ובכן, לא כל תהליך של חידוש ועיצוב חלל דורש סכומי כסף רבים, ניתן למשל גם לשפץ רהיטים קיימים או לחדשם ואפשר תמיד למצוא נגריה שתבצע ותבנה לנו רהיט ממש כמו שראינו בחנות הרהיטים – במחיר מוזר הרבה יותרלמאמר המלא...
ירמי זטלנד שחזור רהיטים
ירמי זטלנד שחזור רהיטיםמקצועני שחזור רהיטים עתיקים וענתיקות בשיטות ייחודיות הנהוגות זה מאות בשנים באירופה בגימור ייחודי קרוב למקור טיפול בחלקי רהיטים וחלקי עץ באופן פרטני ותיקון חלקי ריהוט עתיק פגומים. צבע אומנותי והגברת עמידות הריהוט העתיק או הענתיקה ללא פגיעה בגימור האותנטי
פרטים נוספים
אופיר שבתאי עיצוב רהיטים
אופיר שבתאי עיצוב רהיטיםאופיר שבתאי היא חברה לייצור רהיטים אומנותיים בסגנונות שונים. ריהוט בסגנון עתיק הוא אחד מתחומי העניין של אופיר שבתאי רהיטים. רהיטים מחומרי גלם מעניינים כמו כפות תמרים ועץ מיוחד מקנים לרהיטים שלנו מראה ייחודי שלא תמצאו באף חנות אחרת.
פרטים נוספים
רהיטי Tobe
רהיטי TobeToBe היא נגרייה מקצועית לייצור רהיטים בהזמנה. רהיטים מבית ToBe משלבים סוגי עץ שונים או בנויים על טהרת סוג עץ אחד וכולם מתאפיינים ברמת גימור גבוהה ואיכות ללא פשרות. אצלינו תוכלו למצוא אולם תצוגה רחב בו תוכלו להתרשם מן הרהיטים שלנו. מטבחים, חדרי שינה, חדרי ארונות,חדרי ילדים, פינות אוכל, ארונות ריהוט משרדי ועוד.
פרטים נוספים
לולו יצירות נוי בע"מ
לולו יצירות נוי בע"מרהיטים עתיקים וריהוט עתיק בלולו יצירות נוי בע"מ המומחים לשחזור ושיפוץ ריהוט עתיק בשיטות מקוריות ועתיקות כאחד. גילוף ידני ובניית רהיטים בסגנון עתיק על פי הזמנה על ידי נגרים מן השורה הראשונה
פרטים נוספים
פרסום ריהוט קש ורהיטי במבוק
פרסום ריהוט קש ורהיטי במבוק
לוח פרסום רהיטים חינם מערכות ישיבה
לוח פרסום רהיטים חינם מערכות ישיבהאם אתם קונים או מכרים רהיטים ובפרט מערכות ישיבה, אצלנו בלוח הרהיטים של פלאי העץ תוכלו למצוא שטח פרסום במחירים סבירים וטובים וכמובן שלושה חודשים ראשונים חינם!!!
הגלריה של מאן לינג
הגלריה של מאן לינגריהוט סיני עתיק בן 400 עד 100 שנים. ריהוט עתיק אותנטי המגיע ישירות מסין הרחוקה. תצוגת רהיטי איכות סיניים בגלייה של מאן לינג.
קישורים ממומנים
קישורים ממומנים
נגריות לוח פרסום
נגריות לוח פרסום פרסום נגריות ברשת האינטרנט, צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לפרסום - חינם לשלושה חודשים!!!


כתבות בנושא ריהוט עתיק

ענתיקה
ענתיקהענתיקה הוא בעצם עיברות של מילה לועזית Antique והכוונה לחפץ או פריט או במקרה שלנו רהיטים עתיקים ורהיטים ישנים. אין כל הגדרה לגבי גילו של רהיט על מנת שיחשב ענתיקה אולם יחד עם זאת, ישנה מעין הבנה בין אדם לאדם וכאשר מזכירים את המילה ענתיקה הכוונה היא לריהוט עתיק בדרך כלל בן כמה עשרות אם לא מאות שנים לפחות.
כמובן שכל עניין הזמן יחסי ותו לא, הרי ריהוט עתיק בן 5 שנים נחשב ענתיקה ביחס לריהוט עתיק בן 3 שנים, וכן הלאה, אולם ישנו מרכיב נוסף לענתיקות וריהוט עתיק והוא כמובן הערך הרגשי שיש לפריט עבורנו.
השימוש במילה ענתיקה בתחום הריהוט העתיק הוא רב יותר מן הסיבה שמשום מה למילה עתיק ישנה משמעות הרבה יותר כבדה, וכאשר מזכירים את המילה עתיק בדרך כלל הכוונה לפריט או חפץ או רהיט ישן עד מאד כמו למשל שמזכירים את המילה עתיקות מתכוונים לאתר עתיק או אתר היסטורי ולכן ישנו שימוש נרחב במילה ענתיקה למרות שהמונח הנכון בעברית הוא ריהוט עתיק.
ריהוט עתיק
ריהוט עתיקרהיטים עתיקים הוא ז'אנר מיוחד בתחום הרהיטים. תחום הריהוט העתיק כולל בתוכו גם ריהוט עתיק אותנטי - הכוונה לרהיטים מתקופה עתיקה או לריהוט ישן במיוחד, וגם רהיטים בסגנון עתיק. ההבדל בין שניים גדול וההבדל בין מחירי ריהוט עתיק וריהוט בסגנון עתיק הוא עצום. אין הרבה אנשים שידם משגת לרכוש ריהוט עתיק אותנטי וברב המקרים אף אין צורך בכך למרות שלריהוט עתיק יש נופך ייחודי שאין לרהיטים אחרים. הדבר הטוב הבא שתוכלו לרכוש או יותר נכון להזמין במקרה ואתם מחפשים ריהוט איכותי במיוחד, הוא רהיטים בסגנון עתיק, הכוונה לרהיטים חדשים שנבנו תוך מחשבה על העיצוב העתיק אותו ברצונכם לשחזר. אחד המאפיינים הבולטים בריהוט עתיק הוא האישיות שיש לרהיטים מסוג זה, הנוכחות שלהם בחדר או בכל חלל אחר היא משמעותית ביותר וכדאי לשים לב לפרטים שכן זהו אחד הדברים החשבוים ביותר ברהיוט עתיק.
רוצה להופיע בפורטל פלאי העץ?
מלא את פרטיך ונציג שלנו יצור אתך קשר

עד כה צפו באתר
30216  צפיות  

קייטרינג   מתמטיקה   מוצרי פרסום   דיסק און קי   מדבקות קיר |  תוספות שיער |  שירותי סיעוד |  הובלות |  השכרת יאכטות |  פרחים חדרה  |  אחסון אתרים