furniture

עיצוב חדר לילדים

עליז, רגוע, שמח, מרגש או מצחיק, חדר הילדים חייב להיות מעוצב ראשית עבור הילדים. בכל פעם שאני מסתכל על חדרי ילדים בבתים של חברים מכרים או לקוחות אני נדהם לגלות כמה מעט מחשבה הושקעה בעיצוב החדר ובחלק לא קטן מן המקרים, כמה החדר והרהיטים אותם הוא מכיל אינם מתאימים לילדים לפחות בחלקם.

החלומות שלנו הם החלומות שלנו, יש החושקים בבית בעיצוב כפרי עם מיטה מעץ, ספריה מעץ ובכלל עיצוב כפרי המכיל ריהוט כפרי. יש הפוזלים לכיוון הריהוט המודרני, שילוב של חומרים כמו זכוכית, אלומיניום או ברזל ברהיטים של חדרי הבית. ריהוט פלסטי וחסר נשמה הניצב בחדרים השונים ובעיקר בחדר    למאמר המלא...

עשה זאת בעצמך

בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר איש מקצוע כזה או אחר, אחדים מאיתנו אומנותיים יותר ואחדים פחות אבל כמעט כל אחד יכול – בתכנון נכון – ליצור לעצמו או לעצמה רהיטים בייצור אישי. אם כן כיצד מתחילים? ראשית חשוב מאד לדעת מה הוא חומר הגלם המועדף עלינו בייצור הרהיטים. חומרי הגלם הנפוצים בייצור עצמי הם עץ וברזל כי אלו גם חומרי הגלם שהכי נוח לעבוד איתם בתנאים ביתיים ולא בתנאי מפעל, רהיטים מברזל ניתן ליצור על ידי חיבורים עם צירים ברגים וכיוב' ורהיטי עץ בשימוש בדבק נגרים וברגים (לעיתים אפילו מסמרים), בעוד שחומרי גלם אחרים כמו זכוכית ופלסטיק דורשים רמת מיומנות גבוהה וכן ציוד מקצועי הרבה יותר שלא ניתן למצוא בכל בית או    למאמר המלא...

רהיטים בייצור אישי

כל אחד ואחת מאיתנו רוצה לחדש את הרהיטים בביתו, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר בו קיימים רהיטים. הבעיה היא כמובן תזרים מזומנים – או במילים פשוטות – כסף! ובכן, לא כל תהליך של חידוש ועיצוב חלל דורש סכומי כסף רבים, ניתן למשל גם לשפץ רהיטים קיימים או לחדשם ואפשר תמיד למצוא נגריה שתבצע ותבנה לנו רהיט ממש כמו שראינו בחנות הרהיטים – במחיר מוזר הרבה יותרלמאמר המלא...
רהיטי Tobe
רהיטי TobeToBe היא נגרייה מקצועית לייצור רהיטים בהזמנה. רהיטים מבית ToBe משלבים סוגי עץ שונים או בנויים על טהרת סוג עץ אחד וכולם מתאפיינים ברמת גימור גבוהה ואיכות ללא פשרות. אצלינו תוכלו למצוא אולם תצוגה רחב בו תוכלו להתרשם מן הרהיטים שלנו. מטבחים, חדרי שינה, חדרי ארונות,חדרי ילדים, פינות אוכל, ארונות ריהוט משרדי ועוד.
פרטים נוספים
קישורים ממומנים
קישורים ממומנים
לוח פרסום רהיטים חינם מערכות ישיבה
לוח פרסום רהיטים חינם מערכות ישיבהאם אתם קונים או מכרים רהיטים ובפרט מערכות ישיבה, אצלנו בלוח הרהיטים של פלאי העץ תוכלו למצוא שטח פרסום במחירים סבירים וטובים וכמובן שלושה חודשים ראשונים חינם!!!
פרסום ריהוט קש ורהיטי במבוק
פרסום ריהוט קש ורהיטי במבוק
נגריות לוח פרסום
נגריות לוח פרסום פרסום נגריות ברשת האינטרנט, צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לפרסום - חינם לשלושה חודשים!!!


כתבות בנושא דקים ופרגולות

וירנדה
וירנדהוירנדה היא בעצם מרפסת בחצר עם מעקה ופרגולה מעל. אם תרצו, ניתן לתאר את הוירנדה כדק מעץ מקורה בפרגולה. היופי של הוירנדה בחצר הבית והתוספת של שטח תחום בחצר מביאים את החצר לכדי מראה מלכותי משהו בדומה לחצרות האצילים באירופה העתיקה. בדומה לגזיבו שניתן למצוא כיום בחצרות הבתים, וירנדה היא בדרך כלל מחוברת בצידה האחד לבית המגורים וצידה האחר נמצא בחצר, כאשר את הוירנדה מעטרים בדרך עלל עציצים פורחים באדניות או עציצים תלויים תחת הפרגולה של הוירנדה. אם יש רהיט המעיד על חצר איכותית ומספק הגנה מפני איתני הטבע ובו בזמן מקום חמים ותחום לשבת בו הרי זו היא הוירנדה.
מאמר - דק - Deck מקור המילה והשימוש
מאמר - דק - Deck מקור המילה והשימושדק בלעז פירושו סיפון. המילה דק מגיעה אל תחום הרהיטים מעולם הספנות, שם הכוונה לחלק העליון או יותר נכון למפלס בספינה. ההשאלה מגיעה לא בכדי, שכן כאשר מדברים על דק בתחום הרהיטים מתכוונים לרהיט קבוע הממוקם בדרך כלל בחצר מחוץ לבית ומראהו כמראה סיפון ספינה מעץ. הדק בתחום הרהיטים הוא בעצם שילוב של עצים המונחים זה לצד זה ומהווים מעין רצפה "צפה" בחצר מעל לאדמה והיתרונות של דק הם די ברורים: פחות לכלוך כתוצאה מבוץ,עלים וכיוב', משטח ישר שהטיפול בו מינימלי, נוח לשטיפה ונקיון ועוד. דק בחצר בית חייב להיות עשוי מחומר גלם איכותי המותאם לעמידה בתנאים קיצוניים אותם מתנים איתני הטבע, כמו גשם ורטיבות, חום ולחות מכרסמים ומזיקים ועוד על מנת שלא ינזק לאורך זמן.
דק מעץ או חיפוי?
דק מעץ או חיפוי?אין זה סוד כלל שמחירי המים כיום גורמים ללא מעט בעלי גינות לחשוב פעמיים לפני שתילת דשא ואפילו לצמצם ולהפחית את שטח הגינה בו גדל דשא. דשא צורך הרבה מים על מנת להראות במיטבו, דהיינו ירוק ונעים למגע ומדרך, והפתרונות המוצעים על ידי גננים הם בדרך כלל חיפויים למיניהם כמו למשל חיפוי טוף, חיפוי שברי רעפים וכיוב'. אפשרות נוספת שלא רבים חושבים עליה היא ציפוי שטחים מן הגינה בדק מעץ. ציפוי שטחי דשא בדק מעץ הוא יפה נעים ועמיד במיוחד ועוד היבט חשוב – לא צומחים תחתיו עשבים שוטים כפי שקורה בדרך כלל לאחר זמן מה עם חיפויי גינה. דק מעץ הוא גם משטח משחקים מצויין לילדים, גם נעים למדרך ונקי מקוצים, אבנים ושאר משטחים לא נעימים למדרך וגם בטוח למשחקים מבחינת נפילות של הילדים (נפילה על עץ אינה מסוכנת כמו נפילה על משטח בטון או רצפה). אחת התוספות שניתן למשל להוסיף לדק מעץ הוא אדניות לעצי פרי. באמצע הדק, משאירים שטח ריבועי או עגול ושם נוטעים עצי פרי מה שהופך את הדק למשטח גינה של ממש ומשדרג את הדק. לימים כאשר הדק גדל הוא מספק צל נעים מעל הדק ממש בדומה לפרגולה.
טיבה של פרגולה
טיבה של פרגולהפרגולה איננה רק עוד פריט עיצובי לבית. למרות שניתן ליצור ולעצב פרגולות כמעט בכל צבע וצורה שנרצה, יתרונותיה של הפרגולה הם הרבה מעבר למה שהעין יכולה להבחין בו. יתרונות:
  • צל – פרגולה מספקת צל ליושבים תחתיה, ובימי הקיץ החמים של מדינתנו הקטה, צל הוא מצרך נדיר – בייחוד בחצר של בית חדש בו העצים והשיחים עדיין לא גדלו מספיק ולא מספקים צל.
  • חסכון במים – צמחיה הממוקמת מתחת לפרגולה אינה חשופה לשמש הקופחת של חודשי הקיץ ואין צורך להשקותה באופן תדיר כמו צמחיה החשופה לשמש.
  • חסכון בחשמל – פרגולה מטילה את צלה בדרך כלל גם על חלקים מן הבית שלנו.אותם חלקים המוגנים מפני חום השמש אינם דורשים מיזוג קבוע על מנת לשמור על טמפרטורה נעימה.
  • נוי – פרגולה מעוצבת היא פריט שיכול להוסיף יופי ומראה לבית שלכם, ישנן פרגולות עם מתלים לעציצים או פרגולות עם אדניות מעץ ובכלל פרגולה מעוצבת לכשעצמה היא פריט עיצובי. מחסה מפני הגשם – פרגולה עם גג אטום למים מגנה עלינו מפני הגשם בימי החורף ומספקת מקום לשבת בחוץ גם בימי החורף הגשומים שלא לדבר על מניעת כניסת מים לפתח הבית.
רוצה להופיע בפורטל פלאי העץ?
מלא את פרטיך ונציג שלנו יצור אתך קשר

עד כה צפו באתר
30216  צפיות  

קייטרינג   מתמטיקה   מוצרי פרסום   דיסק און קי   מדבקות קיר |  תוספות שיער |  שירותי סיעוד |  הובלות |  השכרת יאכטות |  פרחים חדרה  |  אחסון אתרים