עיצוב פנים והרגשה אישית

לא אחת נאמר – “ביתו של אדם מבצרו" אמנם בהקשרים שונים ומשונים החל מהגנה עצמית וכלה בהרגשתו הפנימית של אדם. אין מקום בו אתם מרגישים בטוחים יותר ונוח יותר בעולם, הבית שלכם, הטריטוריה שלכם זה המקום שתמיד תרגישו בו הכי טוב.

לכן חשוב לא פחות ממיגון הבית (:)) הוא עיצוב פנים וכמובן איך לא, עיצוב הריהוט עצמו.

לכל חדר וחלל בבית חשוב שיהיה נושא מוביל. למשל בסלון מומלץ ליצור אווירה רגועה ושלווה, אחרי הכל זה המקום שבו באים לנוח ולהתפרק לאחר יום העבודה המתיש, הדומים הפכו נפוצים מאד בשנים האחרונות והם מהווים תחליף מצויין ל"לשים רגליים על השולחן" וכך אתם יכולים להרגיש בנוח ולשמור על נימוסין גם יחד. הצבעים מהווים חלק חשוב מאד בעיצוב הבית ועיצוב הרהיטים. צבעים רועשים מדי עשויים ליצור אווירה שלא תתאים לכל מצב, למשל סלון אדום יכול להראות מדהים אולם עלול שלא להתאים לכל מצב רוח שלכם, מנגד, סלון אפור יכול לגרום לכם לתחושה לא נוחה ולהעכיר את האווירה האמורה לשרור בסלון הבית שלכם.

אם אתם חושבים שחסר לכם ידע בתחום עיצוב הבית , אתם תמיד יכולים לחפש ולשוטט ברחבי האינטרנט המכיל כמויות עצומות של מידע, רעיונות עיצוב וכמובן מוצרים ורהיטים המתאימים לאופי העיצוב שלכם.

עניין נוסף הוא העניין הסובייקטיבי בעיצוב, עיצוב הוא עניין של טעם יותר מכל דבר אחר, הטעם שלכם והצבעים האהובים עליכם הם אלה שינחו אתכם בעיצוב הבית ו המשרד שלכם וכמובן בחירת הריהוט המתאים עבור החללים השונים, מובן שתמיד מומלץ להתייעץ במעצב פנים מקצועי שלרשותו שלל רעיונות ומוצרים לעיצוב הבית וחלליו.

אחד הדברים החיוביים בעיצוב היא העובדה שרהיטים גדולים בדרך כלל מטווים את הדרך בעיצוב הבית. למשל, מזנון גדול בסלון תטווה את העיצוב לסלון כולו אם מבחינת צבעים

One thought on “עיצוב פנים והרגשה אישית

כתיבת תגובה