שני ילדים בחדר

אחת הבעיות הגדולות בתכנון ועיצוב הבית היא כאשר ישנו יותר מאדם אחד בחדר, כמובן שהבעיה הופכת חמורה יותר כאשר מדובר בשני ילדים עם רצונות שונים וצרכים שונים, למשל אם ילד אחד בגן ועדיין אוהב אגדות וסיפורים והילד השני בבית הספר וכבר אוהב כדורגל ובקוגן, או אז אתגר העיצוב והריהוט של חדר הילדים הופך להיות מסובך יותר אך לא בלתי אפשרי.

ראשית, חישבו על מקום בחדר

ילדים זקוקים למרחב משחק ובעיה אחת גדולה היא כאשר רוצים לשים שתי מיטות בחדר הילדים ומרחב המשחק קטן משמעותית. אל דאגה, כיום ישנם פתרונות ריהוט ייחודיים לחדרי ילדים המאפשרים לכם לקבל מענה לכל הצרכים של הילדים ועדיין מאפשר מרחב מחייה ומשחק בחדר.

מיטות קומותיים ומיטות הנפתחות בקלות הם סוג רהיטים אחד שיכול לעזור לכם משמעותית בתכנון חדר הילדים, וכמובן גם כיסאות שניתנים לאחסון במקומות מוסתרים בחדר הילדים וישנם עוד לא מעט פתרונות ריהוט לחדרי ילדים המאפשרים לכם ליצור מרחב משחק גדול יחסית.

שנית, עליכם לחשוב על צורכי היום יום

ספריות, ארגזי משחקים שידות ועוד מגוון רהיטים הייחודיים או פחות ייחודיים לחדרי ילדים הם רהיטים שתופסים המון מקום. שוב נחלצת לעזרתנו הטכנולוגיה והקדמה בתחום הריהוט ומאפשרת לכם לרכוש ספריות עם מקום אחסון גדול לאחסון משחקים בצורה כזו שהספרייה אינה תופסת המון מקום מבחינת ממדי אורך ורוחב אם כי האחסון מסודר כך ששטח האחסון נמצא בגובה הרהיטים.

שלישית, חישוב על בטיחות

מה שמתאים לילד בן 10 לא מתאים לילד בן 3 מבחינת בטיחות החדר הילדים, פינות עגולות, דפנות רכות ומשטחים בולמי זעזועי נפילה יכולים להפוך את כל חדר ילדים למקום מוגן ומהנה לילדים למשחק.

One thought on “שני ילדים בחדר

כתיבת תגובה