טיפים לרכישת ריהוט

ישנם מספר דברים שכדאי לדעת על רהיטים הנמצאים בשימוש יום יומי שלנו. פורטל פלאי העת מגיש לכם מספר טיפים ועצות לשימוש נכון ורכישת רהיטים.

  1. היזהרו מחיקויי רהיטים, לא מעט רהיטים העשויים מסיבית או מלמין נקראים גם הם רהיטים מעץ מלא, הבעיה היא שרהיטים שכאלה הם רהיטים כבדים הרבה יותר וקשים הרבה יותר לתיקון במידה ויש בעיה בריהוט. שאלו את המוכר בחנות הרהיטים במפורש האם הרהיט מכיל סיבית או לוחות מלמין על מנת להימנע מקניית רהיטים באיכות נמוכה יותר ולשלם מחיר של ריהוט מעץ מלא.

  2. גימור הרהיטים, כיום ישנם חומרי גימור שונים ומגוונים לרהיטים, מובן מאליו שישנם חומרי גימור וצבע טובים ועמידים יותר מאחרים, בדיקת חומר בגימור של הרהיט היא פשוטה מאד, טבלו צמר גפן באציטון ושפשפו קלות פינה שלא רואים בקלות (על מנת למנוע נזק), אם הצבע דוהה אזי חומרי הגימור אינם איכותיים ואם הצבע לא דוהה אזי חומרי הגימור הם לכה איכותית.

  3. משיחת לכה או שמן גימור על רהיטים קיימים, אם קניתם רהיט ואתם רוצים לחסן אותו ולעשותו עמיד יותר, צבעו שכבה נוספת של לכה או שמן רהיטים. הבעיה היא שחומרי הגימור שללו דורשים זמן ייבוש ארוך על מנת לספק תוצאות טובות – תנו לרהיט הצבוע להתייבש מספר ימים לפני שימוש ברהיט.

  4. פוטפורי יזיק לרהיט שלכם אם יונח ישירות על הרהיט עצמו, גם בהעדר חומרים אחרים, צבע הפוטפורי והלחות יכולים להזיק לגימור הרהיטים.

  5. רהיטים ישנים דורשים תחזוקה קלה, עיברו על כל הברגים והאומים על מנת למנוע חריקות ברהיטים ונזק גדול יותר כתוצאה משחיקה.

  6. שולחנות עץ עם משטח זכוכית נוטים להינזק בקלות אם ישנה לחות בין משטח הזכוכית לבין שולחן העץ.

     

One thought on “טיפים לרכישת ריהוט

כתיבת תגובה