עצות וטיפים

פורטל הרהיטים – פלאי העץ – מאגר מידע

פורטל פלאי העץ מביא לכם מגוון מדריכים, טיפים, עצות, ומאמרים בתחום הרהיטים. הרהיטים מגדירים את עיצוב החלל בו הם נמצאים, בין אם חלל זה הוא חדרי הבית, המשרד או הגינה וככאלה יש להשקיע מחשבה וזמן בתכנון החללים השונים ומיקומי הרהיטים.

בין הנושאים שהאתר מתמחה בהם:ריהוט כפרי, רהיטי גן וגינה, עיצוב רהיטים, עיצוב הבית, ריהוט משרדי, ריהוט עתיק וסגנונות ריהוט שונים.

בעבר רהיטים היו שימושיים בעיקרם, ותכליתם הייתה לשמש מטרה מסויימת. עם התקדמות הטכנולוגיה ויכולת הייצור, הפכו הרהיטים עיצוביים בנוסף לשימושיים, וכיום ישנם אפילו רהיטי דמה שהם לצרכי עיצוב ונוי בלבד.
פורטל פלאי העץ מביא לכם את כל הסגנונות, העיצובים, חומרי הגלם בעלי המקצוע ושאר הנושאים הקשורים לתחום הרהיטים.

ישנה גם הגלריה של פלאי העץ בה תוכלו למצוא רעיונות לעיצוב רהיטים:
גלריית ארונות

גלריית שידות וארוניות

רהיטים ירוקים – מדריך

אם אתם אנשים אחראיים עם מודעות גבוהה לאיכות הסביבה בטח תהיתם לא פעם איפה ואיך רוכשים רהיטים שייוצרו בצורה ידידותי לסביבה או במילים אחרות איך איפה קונים "רהיטים ירוקים". נתחיל ונומר כי במחשבה תחילה קניית רהיטים ירוקים עוזרת לשמור על בריאותו של כדור הארץ שלנו, קניית רהיטים ירוקים גם עוזרת לשמור על בריאות בני הבית או המשרד כי בעצם תרכשו רהיטים העשויים מחומרים שאינם פולטים חומרים רעילים לאוויר אותו אתם נושמים.

לפרטים נוספים…

ריהוט מובנה

לא משנה גודל החדר, ניצול מירבי של השטח הוא מטרה של כל אחד ואחת מאיתנו. משימה זו יכולה להיות קשה לפעמים בייחוד אם השטח העומד לרשותך קטן יחסית, והריהוט אותו ברצונך לשלב – גדול יחסית.

לפרטים נוספים …

דקים מעץ

דק מעץ לחצר הוא נראה היום כמעט בכל בתי הקרקע החדשים. הסיבות לבניית דק מעץ הן רבות ומגוונות וכוללות בין השאר בטיחות לילדים מנפילות על קרקע קשה, קל לנקות, מקום אידאלי לברביקיו או מנגל וכמובן החשוב מכל, מספק פינה חמימה בבית, מעין חזרה אל הטבע או הכפר, סוג של ריהוט כפרי קבוע בחצר.

לפרטים נוספים…

ריהוט בחדרי ילדים – פנטזיה של מבוגרים

חשוב מאד לזכור כי מעבר לאותה הרגשה שחשיבותה אינה פחותה, יש לדאוג לשימושיות ואפקטיביות הריהוט שאנו מציבים בחדרי הילדים שלנו. למשל מיטת נוער חייבת להיות קודם כל אורטופדית על מנת לדאוג לבריאותו של השוכב בה, אך יחד עם זאת מיקומה של המיטה ישפיע לא פחות על בריאותו ויש הטוענים גם על מצב רוחו של השוהה בחדר הילדים…

לפרטים נוספים…

כתיבת תגובה